Home Преса Найбільша регіональна газета Англії перемикається на платний «веб»

Найбільша регіональна газета Англії перемикається на платний «веб»

Найбільша регіональна газета Англії перемикається на платний «веб»Британський бестселер - регіональна щоденна газета Express & Star - вводить підписку на друкарську і онлайн версії більшої частини своїх матеріалів, пише paidContent.org.

У Британії недавній повторний виток явища платних веб-новин був початий національними виданнями, такими як The Times компанії News Corp. Таким чином, ініціатива вулверхемптонської Express & Star - досить значна подія. У такій версії газета «продовжить публікувати основні новини дня на першій сторінці свого веб-сайту, яка залишиться безкоштовною, але решта контент надаватиметься за платню», повідомляє Journalism.co.uk.

Заступник редактора Кіт Харрісон (Keith Harrison) вважає, що захід направлений на збереження «друкарської» аудиторії, якщо не онлайн-читачів: «Ми не прагнемо продати це як окремий продукт на противагу паперової версії. Це пакет, покликаний підсилити загальну значущість газети і підвищити тираж». Деталі цієї пропозиції поки не оголосили. Проте момент вибраний відповідний, оскільки трафік Expressandstar.com виріс значно.