Home Преса Павільйон преси Conde Nast пробує об'єднати технології

Павільйон преси Conde Nast пробує об'єднати технології

Газетний павільйон, який відкриється в Лондоні наступного тижняГазетний павільйон, який відкриється в Лондоні наступного тижня, продасть більше дюжини видань журналу Vogue на різних мовах, включаючи російську, англійську і китайську, повідомляє nytimes.com.

Більше 100 інших видань зі всього світу також присутні на полицях з маленькими прапорцями, вказуючими на країну походження. Відвідувачі зможуть проглянути цифрові версії і інші публікації на iPad, прикріплених до пластикових столиків. Не шукайте тут видань, що не належать нью-йоркському видавцю Conde Nast. Компанія, що володіє павільйоном, планує виставити всю свою лінійку глянсових пропозицій, дочірніх веб-сайтів і мобільних додатків.

Для Джонатана Ньюхауса (Jonathan Newhouse), президента Conde Nast International, цей проект – спосіб продемонструвати, що журнали залишаються популярними і фінансово життєздатними у світі, де деякі споживачі, рекламодавці і інвестори дивляться на друкарські ЗМІ презирливим поглядом редактора Conde Nast, минулого сезону, що відмовляється від моди.

Conde Nast, який повільніше, ніж деякі конкуренти, освоював Інтернет, також хоче повідомити, що бачить у пресі і цифрі доповнюючі один одного, а не бізнеси, що змагаються.

«Це демонстрація наших продуктів, наших брендів, - сказав Ньюхаус, показуючи відвідувачам кіоск, дзеркальне приміщення з яскраво-жовтою підлогою, дизайн якого розроблений Ебом Роджерсом (Ab Rogers), сином британського архітектора Річарда Роджерса (Richard Rogers). - У минулому в нас був тільки один спосіб представити бренди. Тепер є вибір”.

Представлення цих брендів різними способами несподівано відкрило для Conde Nast нове вимірювання. Мало того що компанія протистоїть ефектам цифрової революції, ще і конкурентний пейзаж змінився.

Це тому що Hearst, американський видавець Cosmopolitan, погодився минулого місяця купити більше 100 журналів у французького видавця Lagardere, включаючи нефранцузьке видання Elle, найбільшого прямого конкурента Vogue, основного модного продукту Conde Nast.

Аналітики говорять, придбання розширить журнальний простір для маркетологів, надаючи їм більшу кількість видань для розміщення реклами, проте це не означає менше реклами для Conde Nast.

«Додавання в букет Elle збільшує дещо конкуренцію з Conde Nast, - сказала Ванесса Кліффорд (Vanessa Clifford), глава по пресі в MindShare, медіабаінговому агентстві в Лондоні. – чи Стане важче продавати Vogue рекламодавцям? Я не думаю. У рекламодавців є свої причини, щоб вибирати Elle, і свої причини, щоб вибирати Vogue».

Містер Ньюхаус, двоюрідний брат голови правління компанії Самюеля Ньюхауса (Samuel I. Newhouse), сказав: «Elle кинув виклик Vogue на предмет лідерства на ринку в 1990-ті, але зазнав поразки. Ми наполегливо боролися за наші позиції і збираємося продовжувати в тому ж дусі, незалежно від того, хто наші конкуренти».

Після деякого припинення під час кризи Conde Nast знову нарощує діяльність у своєму міжнародному секторі, який відповідає майже за половину доходу компанії.

У Бразилії, наприклад, він планує вихід GQ в березні, через рік послідує Glamour, і Conde Nast Traveler знаходиться в розробці. У Китаї, де недавно запустили GQ, в квітні почне видаватися Architectural Digest; у Росії восени буде представлений Conde Nast Traveler.

Ньюхаус також сказав, що міжнародні бізнеси, які він спостерігав, прийшли в норму минулого року після великого пониження доходу від реклами у 2009-му. Conde Nast, який є приватним, розкриває тільки вибіркову фінансову інформацію, але за його словами, дохід від реклами в міжнародному секторі журналу підвищився на 6 відсотків минулого року.

“Якби ви не знали про те, що гряде цифрова революція, ви б і не подумали, що з журналами щось відбувається", - сказав він.

Зростання було значнішим в цифровій частині міжнародного сектора з доходом на 41 відсоток вище минулого року, сказав Ньюхаус. Цифрове зростання спостерігається не тільки в рекламі; у Японії, наприклад, компанія продає декілька тисяч iPad-версій GQ і Vogue кожен місяць, уточнив він.

Інші цифрові напрями журналів включають запланований мобільний додаток про зачіски до British Glamour і мобільного шопінгового додатку до британського GQ, яке допоможе чоловікам знайти найближчі магазини певних предметів гардеробу.

Час від часу Conde Nast недооцінював або вибирав невдалий час для свого розширення на світовому ринку. У 2009-му, наприклад, він закрив німецьку версію Vanity Fair, який почав видаватися тільки через два роки після цього.

Conde Nast звинувачував слабку економіку; деякі критики говорили, що журнал містить дуже багато базікання про знаменитості, щоб зацікавити безпристрасних німецьких читачів.

Ньюхаус додав, що компанія не розчарувалася в ідеї видати Vanity Fair у Німеччині; це могло б повернути журнал, який видавався там як тижневик і як щомісячний журнал, як це було в Іспанії, наприклад.

Він також відзначив, що Conde Nast бачить перспективи Vanity Fair у Франції, але додав, що це “довгострокова ідея", а не плани на найближче майбутнє.

Лондонський газетний павільйон відображає впевненість містера Ньюхауса в безмежних можливостях журналів компанії. Він розмістився на першому поверсі лондонського офісу Conde Nast прямо за рогом від Бонд-стріт, де знаходяться міжнародні бренди, що розміщують рекламу в журналах компанії.

Ньюхаус сказав, що ідея газетного павільйону прийшла йому після відвідин книжкового магазину Лос-Анджелеса, який виставляє виключно художні альбоми від німецького видавця Taschen, друкарської компанії, продукти якої продовжують мають вагу у світі цифрових технологій.

“Я дуже вірю в майбутнє друку, як і в цифрове майбутнє, - сказав він. – І це пов'язано з емоціями, це хороший бізнес. Що підтверджується і цифрами.”