Home Преса Газета Олександра Лєбєдєва підвищує ціни на рекламу

Газета Олександра Лєбєдєва підвищує ціни на рекламу

The Independent пояснює подорожчання великим спільним тиражем газети І додатку ІThe Independent пояснює подорожчання великим спільним тиражем газети І додатку І.

Британська газета The Independent, що належить російському бізнесмену Олександру Лєбєдєву, має намір подвоїти ціни на рекламу, пояснюючи це пакетним розміщенням реклами в основній газеті І в дайджесті І, і обіцяючи рекламодавцям сукупний тираж видань в 340 тис номерів щодня. Про це повідомляє guardian.co.uk. З моменту запуску 26 жовтня 2010 року дайджеста i роздрібною ціною в 20 пенсів реклама, розміщена в the Independent, безкоштовно публікувалася в дайджесті.

Проте тепер менеджери у the Independent ведуть переговори з медіабаінговими агентствами про значне підвищення цін на рекламу на базі продажу слотів в основній газеті і дайджесті, сукупний тираж яких складе 340 тис номерів щодня.

У the Independent відмовилися від коментарів.

Тираж the Independent, за даними Бюро по аудиту тиражів, складає 175002 екз. Це означає, що в І повинен бути тираж приблизно в 160 тис. Офіційних даних про продажі І немає, хоча джерело в британській медіагалузі говорить, що в кінці 2010 року тираж І складав близько 60 тис екз.

Сувора погода напередодні Різдва привела до затримки багатомільйонної маркетингової кампанії дайджесту. Вона стартувала в новому році постерами, спонсорством радіошоу і телерекламою, які повинні підняти продажі І до відмітки 120 тис екз.

Джерела в медіабаінгових агентствах вважають, що Independent доведеться потрудитися, щоб умовити рекламодавців на нові умови.

Зараз ціни на рекламу розрізняються залежно від індивідуальних відносин агентства і клієнта з the Independent. Проте підвищення подвоїть ціни - не дивлячись на те, що офіційних даних про продажі І дотепер немає.

"Вони говорять про сукупний тираж у 340 тис номерів, але ніхто не розуміє, як вони його зможуть забезпечити, враховуючи, що рекламна кампанія, ймовірно, дасть тільки тимчасовий підйом", - говорить джерело.

На думку джерел, перші цифри про продажі тиражів І будуть опубліковані в березні.

За планом рекламодавці повинні почати платити, коли тираж І стабілізується і медіабаінгові агентства зможуть переконатися в корисності співпраці з обома газетами.

Продавці іншої британської газети the Evening Standard, що також належить Олександру Лєбєдєву, довго і важко, але незвичайно успішно, переконували агентства в тому, що ті повинні платити більше за рекламу в the Evening Standard, коли газета стала безкоштовною і її тираж значно виріс.