Home Преса Editor&Publisher відмовився від платного доступу до свого сайту

Editor&Publisher відмовився від платного доступу до свого сайту

Editor&Publisher - журнал, який пише про американський медіабізнесБіблія американської медіагалузі сподівається за допомогою безкоштовного доступу до сайту збільшити трафік.

Editor&Publisher - журнал, який пише про американський медіабізнес і який у США називають "біблією" американської медіагалузі, зробив доступ до свого сайту безкоштовним. У п'ятницю видання повідомило, що припиняє стягувати платню за доступ до сайту, щоб дозволити більшій кількості відвідувачів проглядати "ексклюзивний контент".

"Ми не великі поклонники платного доступу", - сказав Дункан Макінтош (Duncan McIntosh), президент компанії Duncan McIntosh Company, яка видає журнал з січня 2010 року.

Він додав: "Платний доступ асоціюється з психологічним негативом, а це одна з причин, через яку ми не є його великими поклонниками. Медіадослідницька компанія Nielsen (попередній власник журналу Editor&Publisher - Прим.ред) використовує його декілька років, але протягом останнього часу ніщо не змінило нашу думку".

"Ми прибрали платний доступ, щоб створити більше трафіку і зробити наш оригінальний контент доступним для більшої аудиторії".

За даними Google Ad Planner, у листопаді 2010 року сайт журналу відвідали 17 тис користувачів і, судячи із статистики, відвідування почало різко знижуватися з січня поточного року.

Річна підписка на друкарську версію Editor&Publisher коштує $65 (на два роки - $125).