Home Преса Forbes планує запустити версію для Європи

Forbes планує запустити версію для Європи

Стів Форбс (Steve Forbes), видавець американського журналу ForbesЖурнал може почати виходити вже наступного року, його офіс розміститься або в Лондоні, або в Парижі.

Стів Форбс (Steve Forbes), видавець американського журналу Forbes може запустити європейську версію журналу, повідомляє британська газета The Daily Telegraph. Видавець вважає, що зараз відповідний час для цього, тому що "економіка відновлюється" і "європейці все більше цікавляться бізнесом". Штаб-квартира нового видання розміщуватиметься або в Лондоні, або в Парижі.

У матеріалі  газети цитуються слова Стіва Форбса: "Не дивлячись на те, що зараз кожен думає про Ірландію, Грецію, Португалію та Іспанію, відновлення все одно відбувається. Це відповідний час для входу у ринок. Ми хочемо, щоб Forbes Europe став бізнесом. Це відповідний час для європейського видання". За його словами, європейські рекламодавці, з якими він спілкувався, зацікавлені у Forbes Europe.

В даний час компанія видає Forbes у США і Forbes Asia, аудиторія яких перевищує 6 млн. чоловік. Існують і видання, які випускають за ліцензією інші видавці, зокрема в Росії і (з наступного року) в Україні.