Home Преса Паперовий Newsweek попрощається з читачами під Новий рік

Паперовий Newsweek попрощається з читачами під Новий рік

Паперовий Newsweek попрощається з читачами під Новий рікОстанній номер друкарської версії американського журналу вийде 31 грудня. Через 80 років після початку виходу видання повністю перейде в онлайн-формат.

"Ми переводимо Newsweek в онлайн, але не прощаємося з ним. Ми залишаємося вірними виданню і тій журналістиці, яку воно представляє. Це рішення не пов'язане з якістю бренду або журналістики, вона так же всесильна як і раніше. Воно пов'язане з економічними викликами у видавничому бізнесі і розповсюдженні", - мовиться в колонці Т.Браун, головного редактора і засновника видавничої компанії The Newsweek Daily Beast Company.

У липні Баррі Діллер голова правління InterActiveCorp, якій належить журнал, під час квартальної телефонної конференції з інвесторами повідомив про те, що відхід "на онлайн-версію з друкарською відбудеться". Відповідний план він обіцяв обнародувати на початку вересня.

Цього року збитки Newsweek можуть скласти, за різними оцінками, більше 22 млн. доларів. Друкарська версія журналу видається з 1933 року.