Home Преса Бразильська газета Diario de Natal припиняє випуск друкарської версії

Бразильська газета Diario de Natal припиняє випуск друкарської версії

Бразильська газета Diario de Natal припиняє випуск друкарської версіїБразильська газета Diario de Natal, яка розповсюджується в штаті Rio Grande do Norte, оголосила в минулий вівторок про припинення випуску паперової версії. Про це повідомляє новинний сайт No Minuto.

У заяві менеджменту видання мовиться, що газета перейде на вихід тільки в онлайн-варіанті і він буде "пріоритетним для розвитку".

Президент газетної асоціації Бразилії, якій належить це видання, ухвалив таке рішення через негативні фінансові результати Diario de Natal за останні декілька років. Профосоюз журналістів Бразилії розкритикував те, як медіакомпанія повідомила про ухвалене рішення співробітникам газети.

Тим часом, інші газети, що виходять в Бразилії, укріплюють свої позиції. На початку вересня 2012 року загальний тираж друкарських газет в країні виріс на 2,3 відсотка.

Починаючи з 2010 року газета Diario de Natal - друге видання, яке відмовилося від друкарської версії і перейшло повністю на онлайн-формат.

Ця подія стала частиною глобального тренда, по скороченню друкарських версій і переходу газет в онлайн-варіант.

Недавній відхід від друкарської версії американської газети The New Orleans Times-Picayune залишило одне з найбільших міст Америки - новий Орлеан без щоденної міської газети, повідомляє блог Knightcenter.