Home Преса Роздрібні продажі журналів в США впали

Роздрібні продажі журналів в США впали

Роздрібні продажі журналів в США впалиКількість проданих в США в першому півріччі 2012 року журналів вроздріб знизилася на 10 відсотків в порівнянні з аналогічним періодом 2011 року. Про це повідомляє агентство АР з посиланням на  американське бюро по аудиту тиражів.

При цьому бюро повідомило, що загальний тираж, включаючи підписку, майже не відрізняється від торішнього. Але роздрібні продажі, а їх американці оцінюють дуже уважно - тому що видавці заробляють на них більше всього грошей - продовжили знижуватися. Підписка звичайно продається із знижкою, таким чином, видавці можуть підвищити тиражі і залучити рекламодавців.

Роздрібні продажі журналів знизилися в перші шість місяців 2012 року до 26,4 млн. екз  (з 29,1 млн. в аналогічному періоді минулого року).

Cosmopolitan журнал, що як і раніше найбільш продається в кіосках, навіть не дивлячись на те, що його продажі знизилися на 16 відсотків до 1,4 млн. Більшість з 25 журналів з кращими показниками продажів показали зниження. Загальний тираж, який включає продажі онлайн-версій (наприклад для iPad) склали 297,1 млн. Підписка виросла на один відсоток з 257,2 млн. до 260 млн.

Зниження продажів відбувається через те, що люди економніше витрачають гроші в умовах економічної  невизначеності і розповсюдження безкоштовного контента в інтернеті (у тому числі і журналами).

Бюро також вперше опублікувало дані по 25 онлайн-версіям журналів з найкращими продажами. На першому місці опинився Game Informer Magazine з 1,2 млн. екз. Журнал Maxim зайняв другий рядок з 284,824.