Home Преса В Лондоні випускають газету, яка не женеться за сенсаціями

В Лондоні випускають газету, яка не женеться за сенсаціями

В Лондоні випускають газету, яка не женеться за сенсаціямиВидання Village Life - щоденна восьмисмугова газета, яка розповсюджується тиражем 12 тис екземплярів серед спортсменів в олімпійському селі, пише nytimes.com.

Головний редактор газети Ендрю Шилдс говорить: "Ми робимо добру, позитивну картинку села. Ми не цікавимося тим, чим цікавляться звичайні медіа. Якщо ми можемо відобразити наше бачення ігор і зробити його цікавим для атлетів, то це набагато більш важливо, ніж зробити інтерв'ю з Федерером або Фелпсом".

Ще кілька днів тому Шилдс не знав, яку газету він випускатиме. Досвідчений редактор розділу фітнес в журналі Time Out, він один з найпрофесійніших журналістів в газеті, штат якої складає 20 чоловік, що працюють у дві зміни.

Впродовж декількох років Шилдс разом з іншим редактором і двома дизайнерами працював на оргкомітет Олімпіади, випускаючи бюлетені, довідники і інші видання. Вони єдині співробітники в газеті, які одержують за свою працю зарплату.

Восьмисмугова газета розповсюджується тільки в олімпійському селі і призначена для спорсменів і офіційних представників команд. У неї немає онлайн-версії. Перші випуски містили ефектні фото телеекранів, на яких показувалася церемонія відкриття, церемонія запалення олімпійського вогню, інтерв'ю з атлетами, дизайн медалей і опис сервісів і розваг в олімпійському селі. Видання має попит. Майже всі 12 тис екземплярів розбираються спортсменами, більшість з яких має обмежений доступ до новин звичайних медіа. Попит настільки великий, що ще декілька тисяч екземплярів могли б легко знайти читачів.

У газети є дедлайн. Опівночі газета повинна бути доставлена в друкарню, щоб в сім годин ранку її могли одержати читачі.