Home Преса Сайт газети Daily Mail став прибутковим

Сайт газети Daily Mail став прибутковим

Сайт газети Daily Mail став прибутковимСайт британської газети Daily Mail вперше приніс прибуток в червні цього року, повідомляє Media Week. За інформацією видання, виручка сайту виросла за рік на 80 відсотків в основному за рахунок реклами. Завдяки цьому ресурс повинен заробити в 2012 році 30 млн. фунтів.

На сайті публікуються всі редакційні матеріали з друкарської версії газет Daily Mail і Mail on Sunday, а також розміщується власний контент.

Сайт газети вже давно найпопулярніший газетний ресурс у Великобританії. За даними агентства ComScore, сайт обійшов по відвідуваності на початку 2012 року сайт газети New York Times, і став лідируючою англомовною онлайн-газетою.

Media week посилається на джерело, яке сказало: "Ми знали, що зможемо досягти операційного прибутку цього літа, із зростанням загальної виручки на 75% за рік, але подія в червні стала дуже приємною подією".

Сайтом управляє Мартін Кларк. Ресурс обслуговують менше 30 чоловік у Великобританії і 30 чоловік в США (20 в Нью-Йорку і 10 в Лос-Анжелесі).

Зростання в онлайні контрастує з результатами друкарського дивізіону, прибуток якого знизився на 26% за шість місяців (до 1 квітня).

У травні, згідно з аудированними даними бюро по аудиту тиражів, сайт газети залучив 5,6 млн. унікальних користувачів в день і майже 92 млн. унікальних відвідувачів в місяць.

Відвідувачі з мобільних пристроїв складають чверть щоденних користувачів, додатки газети для приладів на базі ОС iOs і Android читають щодня близько 220 тис чоловік.