Home Преса Компанія Bauer Media Group придбала журнали преміум-класу

Компанія Bauer Media Group придбала журнали преміум-класу

Компанія Bauer Media Group придбала журнали преміум-класуНімецькі преміум-журнали COSMOPOLITAN, JOY і SHAPE надалі видаватимуться компанією Bauer. Відповідний контракт був підписаний між компанією Bauer Media Group і засновником і власником компанії Marquard Media Юргом Маркуардом.

Операція дозволить власниці Bauer Media Group Івонн Бауер вивести компанію на ринок преміальних журналів відразу як значущий гравець. Володіючи сильним портфоліо, орієнтованим в основному на прибуток з продажів тиражів, компанія Bauer Media Group тепер розширює свою присутність в таких рекламоємких сегментах як «lifestyle» і «luxury».

«Операція по придбанню друкарських і цифрових версій таких приголомшливих брендів відкриває для нас нові можливості як в рекламі, так і в розповсюдженні», – говорить Івонн Бауер. «Ми з нетерпінням чекаємо початку роботи з цією успішною і цілеспрямованою командою в Мюнхені на чолі з управляючим директором Вальтраутом фон Менгденом.

Bauer Media Group набуває німецькомовних журналів, а також пов'язаних з ними онлайн-проектів. Операція включає придбання 100% компанії German Premium Magazines AG з місцезнаходженням в Цугу (Швейцарія), а також 100% компанії MVG Medien Verlagsgesellschaft mbh&Co з місцезнаходженням в Мюнхені (Німеччина). Придбання вступить в силу за умови його схвалення Комісією по монополіях і злитті. Обидві договірні сторони взяли на себе зобов'язання по нерозголошуванню інформації про ціну придбання.

В результаті операції компанія Bauer Media Group набуває німецької версії найбільшого в світі жіночого журналу COSMOPOLITAN. Журнал користується великим успіхом на німецькому ринку на протязі вже більше 30 років, його основною аудиторією є витончені і вимогливі ділові жінки з високим рівнем доходу.

Міжнародний модний журнал JOY дозволить розширити портфель компанії в сегменті видань, орієнтованих на сучасних динамічних жінок, що цікавляться індустрією моди і краси. Операція по придбанню розповсюджується на всю міжнародну діяльність JOY по ліцензуванню. В даний час журнал видається в 13 країнах.

Придбання періодичного видання SHAPE, присвяченого здоровому способу життя і красі, поповнить портфель компанії міжнародним журналом категорії «lifestyle», орієнтованим на активних, стежачих за зовнішністю жінок.

Юрг Маркуард, творець і власник Marquard Media AG, зберігає володіння 100% акцій в Marquard Media International, розташованої в Цугу. Компанії належить 95% компанії Computec Media AG, Фюрт, 100% компанії Marquard Media Poland і Marquard Media Hungary, а також 50% компанії Hearst Marquard Publishing Poland.

Юрг Маркуард заявив: «Я надмірно радий, що мої німецькомовні жіночі журнали COSMOPOLITAN, JOY і SHAPE, а також співробітники MVG в Мюнхені знайшли для себе новий перспективний будинок в особі однієї з найбільш успішних сімейних медіакомпаній у світі».