Home Преса The New York Times Co відзвітувала про рекламу і підписчиків

The New York Times Co відзвітувала про рекламу і підписчиків

Виручка від онлайн-реклами the New York Times Co знизилася на два відсотки в порівнянні з аналогічним показником минулого року. Виручка від підписки виросла за рік на 9,7 відсотків в основному за рахунок підвищення ціни на друкарську версію газети.

Зниження виручки від онлайн-реклами  відбулося при зростанні числа підписчиків, повідомляє paidcontent.org з посиланням на заступника директора по фінансах Джеймса Фолло. За його словами, спад в онлайн-рекламі  співпав з великим психологічним зрушенням, яке почалося минулого року. На виручку довго впливали макроекономічні події. Проте, починаючи з 2011 року, рекламні продажі стали дуже чутливі до європейської боргової кризи і інших подій, які впливають на продаж реклами в друкарських ЗМІ.

У газети 454 тис платних онлайн-підписчиків, це на 16 відсотків більше, ніж в попередньому кварталі (рік тому газета ввела частковий платний доступ ).

Він повідомив також, що рішення скоротити кількість безкоштовних статей на сайті (доступних для перегляду) привело до того, що кількість платних підписчиків виросла.

Фолло також сказав, що задоволений кількістю тих, що підписалися з числа тих 100 тис читачів, яким на початку запуску платного доступу надали право підписатися безкоштовно.

Виручка від підписки виросла за рік на 9,7 відсотків в основному за рахунок підвищення ціни на друкарську версію газети.

Деякі моменти з конференц-коллу.

1. Тимчасовий гендиректор компанії Артур Сульцбергер не відповів на питання про те, чи стане він гендиректором "на повну зайнятість". Він тільки констатував, що пошук продовжується і що "поза сумнівом ми знайдемо необхідного кандидата". (The New York Times Company функціонує без гендиректора з тих пір, як попередній Джанет Робінсон була звільнена в грудні 2011 року з вихідною допомогою в 24 млн. доларів).

2. Компанія планує в цьому кварталі випустити спецпропозицію для корпоративних клієнтів, викладачів і студентів.

3. About.com продовжує знижувати виручку (23 в порівнянні з минулим роком і 50 відсотків падіння по прибутку)

4. BostonGlobe.com (сайт був запущений в жовтні минулого року) додав 13 відсотків в порівнянні з минулим кварталом, але у нього лише 18 тис підписчиків.