Home Преса Газета "Сьогодні" залишилася без головного редактора і генерального директора

Газета "Сьогодні" залишилася без головного редактора і генерального директора

"Сьогодні Мультимедіа"Наглядова рада "Сьогодні Мультимедіа" ухвалила рішення звільнити головного редактора Ігоря Гужву і задовольнити заяву про відставку гендиректора газети Ольги Громніцкої.

Як мовиться в повідомленні, розміщеному на сайті газети, в період з 13 грудня 2011 р. по 17 січня 2012 р. проводилося розслідування за фактом звернення редакційного колективу і генерального директора.
"Розслідування показало необхідність підвищення прозорості практик, методів і процесу ухвалення рішень всередині "Сьогодні Мультимедіа". У той же час системних порушень виявлено не було", - сказано в повідомленні.

В той же час наглядова рада "Сьогодні Мультимедіа" ухвалила рішення про зняття з посади головного редактора газети "Сьогодні" Ігоря Гужви і припиненні трудових відносин з ним.

"Це рішення продиктоване незгодою Гужви, що підтвердилася, з підходами Наглядової ради до подальшого розвитку компанії, до впровадження принципів колегіальності, відвертості і прозорості в процесі ухвалення рішень. Крім того, Гужва зайняв деструктивну позицію по відношенню до видавничого будинку і видання", - мовиться в повідомленні

В той же час наглядова рада також ухвалила рішення "задовольнити прохання Олени Громніцкої про відхід з поста генерального директора "Сьогодні Мультимедіа" за власним бажанням".

"Ми з повагою відносимося до рішення пані Громніцкої, хоч і жалкуємо про нього, оскільки звинувачення, висунуті на її адресу в ході розслідування, не підтвердилися. При цьому видавничий холдинг показав стійку і позитивну динаміку зростання економічних показників у вересні - грудні 2011 року", - мовиться в заяві.