Home Преса Huffington Post запустить іспанську версію

Huffington Post запустить іспанську версію

Логотип The Huffington PostАмериканська інтернет-газета Huffington Post готує до запуску іспаномовну версію, повідомляється 12 грудня на сайті видання. Нове онлайн-ЗМІ розроблятиметься спільно з редакцією найбільшої іспанської газети El Pais.
Угоду про запуск спільного проекту уклали компанії Promotora de Informaciones і AOL, власники Huffington Post і El Pais. Як оголосили керівники двох видань, Аріанна Хаффінгтон і Хуан Луїс Себріан, нове ІНТЕРНЕТ-ЗМІ називатиметься El Huffington Post і почне виходити в першому кварталі 2012 року.

Основу матеріалів El Huffington Post складуть публікації американського і іспанського видань, крім того, керівництво обіцяє набрати окремий колектив авторів і блогерів, які працюватимуть над створенням унікального контенту.

У 2011 році Huffington Post запустив британську і канадську версії. У жовтні було оголошено про запуск франкомовної версії (Le Huffington Post) спільно з французькою газетою Le Monde.

Інтернет-газета Huffington Post була запущена у 2005 році. У лютому 2011 року AOL придбала видання за 315 мільйонів доларів. За даними компанії conScore, щомісячна аудиторія сайту - 37 мільйонів унікальних користувачів.