Home Преса Електронна версія журналу "Експерт" стала платною

Електронна версія журналу "Експерт" стала платною

Логотип "Експерту"Видавничий будинок "Експерт", що випускає однойменний журнал, а також D' ("Д-штрих") і "Російський репортер", ухвалив рішення зробити доступ до електронних версій своїх журналів платним. Про це повідомляється на офіційному сайті видання "Експерт". Щоб ознайомитися з матеріалами, розміщеними в електронному варіанті свіжого номеру видання, читач повинен буде оформити підписку. Наприклад, місячний доступ до матеріалів "Експерту" обійдеться в 330 рублів, "Російського репортера" - в 200 рублів, а річна підписка на електронну версію D' - в 999 рублів.

Як мовиться у повідомленні видавничого будинку, читачі, що оформили заявку на отримання свіжих випусків, одержуватимуть матеріали в день виходу друкарських версій журналів на електронну пошту.

Крім того, на сайті "Експерту" можна одержати і разовий доступ до статей свіжого випуску. Для цього потрібно відправити спеціальне SMS-повідомлення вартістю від 43 до 45 рублів (залежно від оператора мобільного зв'язку). Після цього охочий прочитати нові статті "Експерту" одержить спеціальний код доступу, а також можливість звертатися до архівних матеріалів видання протягом тижня.

За даними сервісу статистики Liveinternet, за останній місяць на офіційному сайті "Експерту" побували більше 1,5 мільйонів читачів. Паперова версія журналу виходить тиражем 90 тисяч екземплярів.

"Експерт" став першим російським видавничим будинком, що перевів електронні версії на платний доступ. Частково платний доступ до матеріалів надає газета "Відомості" - корпоративні клієнти видання мають можливість оформити електронну підписку на архів.

Що стосується зарубіжних періодичних видань, то на платний доступ до контенту збираються перейти The Times (влітку 2010 року) і The New York Times (у 2011 році). Частково платний доступ до своїх матеріалів надає американська газета The Wall Street Journal.