Home Преса Видавець The Financial Times відмовився купувати The Wall Street Journal

Видавець The Financial Times відмовився купувати The Wall Street Journal

Financial TimesКомпанія Pearson, видавець однієї з найбільших ділових газет світу The Financial Times, і General Electric, власник кабельного телеканалу CNBC, відмовилися від сумісної пропозиції по покупці видавничого будинку Dow Jones, який, зокрема, володіє газетою The Wall Street Journal. Про це мовиться в офіційному прес-релізі Pearson.


Це повідомлення підвищує шанси іншого претендента на Dow Jones, News Corp. американського мільярдера Руперта Мердока. Він запропонував за актив п'ять мільярдів доларів. Спочатку власники Dow Jones, сім'я Бенкрофт (the Bancroft family), відмовлялися від переговорів з Мердоком, проте вони все-таки відбулися. А 21 червня рада директорів компанії збиралася для обговорення операції з мільярдером. Як відзначає Bloomberg, його рішення може значно прискорити поглинання.

Раніше повідомлялося про те, що на Dow Jones претендували телевізійна мережа NBC спільно з компанією Microsoft, проте вони відмовилися подавати офіційну заявку. Окрім них, про свою зацікавленість в активі говорили також мільярдер Рон Беркл (Ron Burkle) спільно з профспілкою робочих і в Philadelphia Media Holdings, власник Philadelphia Daily News і сайту Philly.com.

Dow Jones відоме не тільки газетою The Wall Street Journal, але і інформаційним агентством Dow Jones Newswires, яке, зокрема, розробило фондовий індекс Dow Jones Composite - головний індекс "блакитних фішок" в США. Крім того, Dow Jones належить видання Barron's.