Home Преса

Преса

В Америці онлайн-реклама обходить друкарську по доходах

У першій половині 2012 року в Америці інтернет-сайти заробили $17 млрд рекламної виручки. Це на 14 відсотків більше, ніж за аналогічний період 2011 року. Про це пише poynter.org з посиланням на інтерактивне бюро реклами США.

"У другому півріччі 2011 року ці сайти заробили 16,8 млрд доларів рекламної виручки", - відзначає poynter. Отже навіть якщо зростання рекламної виручки в другому півріччі цього року сповільниться, то цифрові ЗМІ Америки можуть заробити більше 35,8 млрд доларів в 2012 році.

Читати більше...

 

Паперовий Newsweek попрощається з читачами під Новий рік

Паперовий Newsweek попрощається з читачами під Новий рікОстанній номер друкарської версії американського журналу вийде 31 грудня. Через 80 років після початку виходу видання повністю перейде в онлайн-формат.

"Ми переводимо Newsweek в онлайн, але не прощаємося з ним. Ми залишаємося вірними виданню і тій журналістиці, яку воно представляє.

Читати більше...

 

Бразильська газета Diario de Natal припиняє випуск друкарської версії

Бразильська газета Diario de Natal припиняє випуск друкарської версіїБразильська газета Diario de Natal, яка розповсюджується в штаті Rio Grande do Norte, оголосила в минулий вівторок про припинення випуску паперової версії. Про це повідомляє новинний сайт No Minuto.

У заяві менеджменту видання мовиться, що газета перейде на вихід тільки в онлайн-варіанті і він буде "пріоритетним для розвитку".

Читати більше...

 

Роздрібні продажі журналів в США впали

Роздрібні продажі журналів в США впалиКількість проданих в США в першому півріччі 2012 року журналів вроздріб знизилася на 10 відсотків в порівнянні з аналогічним періодом 2011 року. Про це повідомляє агентство АР з посиланням на  американське бюро по аудиту тиражів.

При цьому бюро повідомило, що загальний тираж, включаючи підписку, майже не відрізняється від торішнього.

Читати більше...

 

В Лондоні випускають газету, яка не женеться за сенсаціями

В Лондоні випускають газету, яка не женеться за сенсаціямиВидання Village Life - щоденна восьмисмугова газета, яка розповсюджується тиражем 12 тис екземплярів серед спортсменів в олімпійському селі, пише nytimes.com.

Головний редактор газети Ендрю Шилдс говорить: "Ми робимо добру, позитивну картинку села. Ми не цікавимося тим, чим цікавляться звичайні медіа. Якщо ми можемо відобразити наше бачення ігор і зробити його цікавим для атлетів, то це набагато більш важливо, ніж зробити інтерв'ю з Федерером або Фелпсом".

Читати більше...

 
По темі...