Home Різне "Мультирежимники" можуть бути кращою аудиторією для рекламодавців

"Мультирежимники" можуть бути кращою аудиторією для рекламодавців

"Мультирежимники" можуть бути кращою аудиторією для рекламодавцівБагато медіастратегів були настільки зайняті, оплакуючи занепад рекламного ринку, що опинилися не в змозі оцінити нову можливість: люди комбінують перегляд ТБ і використання Інтернету способами, які могли б бути дуже цінними для рекламодавців, написав Ден Зігмонд (Dan Zigmond), відповідальний за кількісний аналіз і організацію сховищ даних для YouTube і телереклами Google; Хост Стіпп (Horst Stipp), перший віце-президент стратегічних впроваджень та інновацій в NBC Universal для hbr.org. "Так, споживачі менше дивляться ТБ, ніж у минулому, і проводять більше часу, дивлячись в інші екрани. І майже 60% глядачів - число це обов'язково збільшиться — іноді використовують свої ПК або смартфони одночасно. Але ці технології зовсім не відволікають; наші дані показують, що такі прихильники мультирежиму часто звертають-таки увагу на телерекламу і, коли пропозиція викликає у них інтерес, вони йдуть в онлайн, щоб дізнатися більше".

"Таке відкриття вкрай важливе для рекламодавців, яким, врешті-решт, споживачі потрібні, не тільки щоб поглинати рекламу, але і реагувати на неї. Якщо "мультирежимники" часто братимуть те, що вони бачать по телевізору, і бігти в Інтернет, то розумні рекламодавці можуть опинитися на крок попереду, чекаючи їх там".

В основному "завдяки" безсиллю стратегів і рекламщиків люди сьогодні менше дивляться ТБ, а молодь - ще менше, ніж старше покоління.

Фактично молоде покоління проводить за прогляданням медіа стільки ж часу, що і старше, але використовують вони різні екрани (ТБ, ПК, мобільні телефони).