Home Різне Девід Бекхем вимагає від журналу InTouch 25 мільйонів доларів і дістає відмову

Девід Бекхем вимагає від журналу InTouch 25 мільйонів доларів і дістає відмову

 Девід Бекхем вимагає від журналу InTouch 25 мільйонів доларів і дістає відмовуАгент говорить, що боротьба проти журналу InTouch видавничої компанії Bauer, який опублікував повідомлення про інтрижку футболіста на стороні, продовжиться, пише guardian.co.uk.

Американський федеральний суддя в Лос-Анджелесі відхилив скаргу Девіда Бекхема (David Beckham) проти журналу про зірки, який нібито обмовив його в тому, що знаменитий спортсмен переспав з повією. Адвокат Бекхема, Річард Кендол (Richard Kendall), заявив, що колишній капітан англійської збірної подаватиме апеляцію. 35-річний Бекхем, що грає зараз за Los Angeles Galaxy, почав процес у вересні. Журнал In Touch опублікував нотатку про те, що футболіст мав інтрижку з 26-річною Ірмою Нічі (Irma Nici), колишньою повією. Бекхем спростував звинувачення і зажадав 25 млн. доларів (15,5 млн. фунтів стерлінгів) морального збитку.

Кендол сказав, що хоч би примітивне розслідування журналу показало б, що Бекхем у вказаний час був десь інше, а не з Нічі. У судових матеріалах мовиться, що у той час Бекхем відвідував в Англії хворого батька.

Кендол попросив суддю дозволити продовжити розслідування, щоб він міг підтримати Бекхема, але суддя Мануель Ріл (Manuel Real) відмовив.

Адвокат Бекхема після слухань сказав Associated Press: «Нам просто зв'язали руки, щоб добитися такого результату».

Американські закони про наклеп поблажливіші до відповідача, особливо якщо справа торкається публічних фігур. Якщо відома особа намагається звинуватити когось в наклепі, вона повинна довести "фактичний злочинний намір": або знання, що видана інформація була помилкова, або ігнорування перевірки інформації.

Суддя Ріл сказав, що Бекхем «публічна фігура» і що його адвокати не змогли знайти доказу, що InTouch діяв із злочинними намірами. Він також сказав, що будь-які звинувачення з боку футболіста в несправедливості будуть цікаві громадськості.

Елізабет МакНамара (Elizabeth McNamara), адвокат власника InTouch видавничої компанії Bauer, наполягає, що журнал зробив все можливе, щоб впевнитися в деталях з інтерв'ю з Нічі. Згідно AP, МакНамара сказала суду, що та жінка «абсолютно впевнено підтвердила репутацію містера Бекхема як баболюба».

Після слухань МакНамара сказала: «Очевидно, що ми задоволені. Суд слідував закону і ухвалив правильне рішення».

У заяві, поданій до суду Лос-Анджелеса, Бекхем стверджує, що інформація є «абсолютною брехнею» і великим потрясінням для нього і його сім'ї. Він сказав: «Я ніколи не зустрічався з Нічі, тим більше не мав з нею ніякого зв'язку і не платив їй за секс».

Bauer, проте, відстоювала той факт, що вони не написали «нічого більшого, ніж повідомлення, в якому, вони впевнені, була чиста правда».

Агент Бекхема Джеф Реймонд (Jeff Raymond) сказав у завершальному слові: «Bauer не забезпечила жодного свідка, який би підтвердив цей факт. Свідоцтво Девіда Бекхема довело, що наклеп безпідставний. Ми вже виграли суд в Німеччині і чекаємо відшкодування морального збитку. На жаль, американська система вимагає, щоб ми довели, що журнал діяв брудно. Будь-яка думаюча людина знає, що ця історія не може бути правдою. Ми наполягатимемо на цьому в суді і оспорюватимемо рішення».