Home Різне Новий член клубу медіаміліардерів

Новий член клубу медіаміліардерів

телерадіо- і продюсерська компанія RTL GroupВелика криза 2008-2009 для деяких, безумовно, закінчилася. Друга найбільша в Європі (після ВВС) телерадіо- і продюсерська компанія RTL Group повідомила про результати фіскального року 2010, пише ресурс followthemedia.com. Прибуток в 2010 році до вирахування відсотків, податків і амортизації перевищив 1,1 мільярда євро, майже на 40% вище, ніж у 2009-му. Валовий дохід збільшився на 8,5%, до 5,6 мільярдів євро. Радіо- і ТВ-БРОДКАСТЕР, власниця продюсерського центру Fremantle, компанія RTL Group здійснила серйозну програму у 2009 році, як і її батько, німецький видавець Bertelsmann. Основна стратегія полягала в тому, щоб концентруватися на німецькому і французькому ринках, де рекламний сектор, особливо для бродкастінга, сильно змінився. Результати 2010 року перевищили прогнози аналітиків на 10%. А це має на увазі бонуси.

Труднощі залишаються, проте, у інших крупних медіакомпаній. Найбільш різностороння Lagardere продала 102 міжнародних журнали американській Hearst (31 січня) з метою отримання коштів (660 мільйонів євро) на підтримку французьких підрозділів, розпродаючи "з очей геть - з серця вон" іноземні інвестиції.

Лідируючі інвестори в медіагрупі ProSeibenSat.1 - KKR і Permira – продовжують ширити чутки про свій намір розпродатися до кінця року.

Довідка:

RTL Group – друга найбільша в Європі (після ВВС) телерадіо- і продюсерська компанія, якою володіє німецький конгломерат Bertelsmann (у нього також входить видавничий будинок Random House (США), видавництво Gruner+Jahr (Німеччина), сервісна інтернет-компанія Arvato (Німеччина), книготоргова компанія Direct Group (Німеччина).

RTL Group налічує 45 телевізійних і 32 радіостанції в 11 країнах світу. Медіагрупа, що знаходиться в Люксембурзі, віщає в Німеччині, Франції, Бельгії, Нідерландах, Австралії, Угорщині, Люксембурзі, Іспанії, Греції, Хорватії і керує продюсерськими компаніями в США.