Home Різне ВВС скорочує фахівців з моніторингу

ВВС скорочує фахівців з моніторингу

ВВС Моніторинг скорочує більше 50 чоловікВ рамках програми по економії коштів будуть звільнені більше 50 співробітників служби

ВВС Моніторинг скорочує більше 50 чоловік, повідомляє guardian.co.uk. Цей підрозділ британської телерадіо корпорації ВВС відповідає за підготовку моніторингів з ТБ, друкарських і інтернет-джерел по всьому світу. Скорочення - частина заходів програми по скороченню на 6 млн. фунтів протягом двох років бюджету служби, який сьогодні складає 23,2 млн. фунтів. У підрозділі зайнято 450 чоловік у Великобританії і за кордоном. Його фахівці відстежують (збирають) і переводять матеріали із 150 країн на більш ніж 100 мовах.

Раніше Марк Томпсон (Mark Thompson), генеральний директор британської телерадіо корпорації ВВС в інтерв'ю Media Guardian повідомляв, що має намір скоротити річний бюджет компанії на 500 млн. фунтів. За його словами, скорочення дозволить працювати компанії в нових умовах, згідно яким абонентська платня з домогосподарств на користь ВВС заморожується до 2017 року на рівні 145,5 фунтів в рік.