Home Різне InTouch опублікував спростування на обкладинці

InTouch опублікував спростування на обкладинці

Німецький журнал InTouchНімецький журнал InTouch, що розмістив матеріал про те, що англійський футболіст Девід Бекхем спав з повією, опублікував у свіжому номері спростування цієї інформації. Про це повідомляє портал про медіабізнес meedia.de.

Інтереси Бекхема в суді представляє адвокат з Гамбурга Маттіас Принц (Matthias Prinz). Він добився того, що журнал повинен опублікувати спростування матеріалу зі свого вересневого номера. Заява футболіста розміщена на обкладинці свіжого номера видання.

У ньому мовиться: "На обкладинці номера журналу InTouch за 23.09.2010 було опубліковано моє фото поряд із зображенням брюнетки і заголовком "Девід Бекхем Ексклюзивний секс-скандал. Девід багато разів спав з цією дівчиною по виклику". Я заявляю: я не спав із жінкою, фотографія якої опублікована на обкладинці. Девід Бекхем".

За словами "дівчинки по виклику", з якою InTouch зробив інтерв'ю, Бекхем заплатив їй $15 тис. "Ця інформація не відповідає дійсності", - сказав після публікації адвокат футболіста Маттіас Принц. "Видавництво Bauer, що випускає журнал, могло легко її перевірити", - додав він.

Стаття з'явилася в американському і німецькому InTouch. Бекхем вимагав $25 млн. як відшкодування збитку.