Читайте також
Интересуют качественные пластиковые окна, цена, калькулятор стоимости? Тебе на oknatop.com.ua.
Home Різне InTouch опублікував спростування на обкладинці

InTouch опублікував спростування на обкладинці

Німецький журнал InTouchНімецький журнал InTouch, що розмістив матеріал про те, що англійський футболіст Девід Бекхем спав з повією, опублікував у свіжому номері спростування цієї інформації. Про це повідомляє портал про медіабізнес meedia.de.

Інтереси Бекхема в суді представляє адвокат з Гамбурга Маттіас Принц (Matthias Prinz). Він добився того, що журнал повинен опублікувати спростування матеріалу зі свого вересневого номера. Заява футболіста розміщена на обкладинці свіжого номера видання.

У ньому мовиться: "На обкладинці номера журналу InTouch за 23.09.2010 було опубліковано моє фото поряд із зображенням брюнетки і заголовком "Девід Бекхем Ексклюзивний секс-скандал. Девід багато разів спав з цією дівчиною по виклику". Я заявляю: я не спав із жінкою, фотографія якої опублікована на обкладинці. Девід Бекхем".

За словами "дівчинки по виклику", з якою InTouch зробив інтерв'ю, Бекхем заплатив їй $15 тис. "Ця інформація не відповідає дійсності", - сказав після публікації адвокат футболіста Маттіас Принц. "Видавництво Bauer, що випускає журнал, могло легко її перевірити", - додав він.

Стаття з'явилася в американському і німецькому InTouch. Бекхем вимагав $25 млн. як відшкодування збитку.