Home Різне Welt послідує прикладу New York Times

Welt послідує прикладу New York Times

Welt послідує прикладу New York TimesДо кінця 2012 року доступ до сайту німецької газети Welt стане платним. Про це в інтерв'ю інформаційному агентству Reuters в Берліні сказав президент німецького медіагіганту Axel Springer Матіас Допфнер.

"Перехід сайту до кінця року на платну модель справа вирішена", - відзначив він (до того як стати головою правління Axel Springer Допфнер був головним редактором газети Die Welt).

Як зразок буде використана модель сайту газети New York Times, на якому після прочитання декількох (до 20) статей читачу пропонується заплатити за доступ до решти матеріалів .

На його думку, наступного року в онлайн можуть піти і інші друкарські медіа. Допфнер не вважає, що через культуру безкоштовного контента в мережі такі переходи рисковані. Він звичайно, не може "гарантувати, що це спрацює". "Але тепер я оптимістичніший, ніж рік або два назад", - сказав медіаменеджер. При цьому Допфнер підкреслив: "Ми не захищаємо друкарські газети, ми захищаємо журналістику".

У лебедину пісню ринку друкарських ЗМІ Допфнер не вірить. "Золоті часи для газетного бізнесу позаду, але срібні можуть бути дуже навіть непоганими для видавців", - сказав він.