Home Різне Huffington Post пішов в офлайн через ураган "Сенді"

Huffington Post пішов в офлайн через ураган "Сенді"

Скріншот з сайту huffingtonpost.comСайт американського інтернет-видання Huffington Post пішов в офлайн через ураган "Сенді". Про це повідомляється в мікроблогу видання.

Відвідувачі сайту Huffingtonpost.com перенаправляються на сторінку status.huffingtonpost.com, де працює стрічка новин про руйнування, заподіяні ураганом.

У спеціальному повідомленні на сторінці вказано, що сайт не працює через відключення електрики на східному побережжі США.

Новини формуються зусиллями редакцій і кореспондентів, що знаходяться в інших районах країни і за кордоном. Коли Huffington Post зможе запрацювати в нормальному режимі, не повідомляється.

Перебої з електрикою торкнулися ще ряду інтернет-сайтів видань, офіси яких розташовані на околицях Нью-Йорка. Так, протягом вівторка залишалися недоступні сайти медіа-порталу Gawker. Крім того, сайт Newsru.com, чиї сервери знаходяться на Манхеттені, був вимушений 30 жовтня перейти на текстову версію.

Ураган "Сенді", що обрушився на східне побережжя США 29 жовтня, викликав сильну повінь в штатах Нью-Йорк і Нью-Джерсі. У найбільшому мегаполісі країни затоплені вулиці і тунелі метрополітену.

Жертвами урагану в США стали 14 чоловік, збиток, заподіяний "Сенді", оцінили в 20 мільярдів доларів. Президент США Барак Обама оголосив Нью-Йорк і Нью-Джерсі зоною лиха, надавши їм можливість залучати для ліквідації наслідків урагану кошти з федерального бюджету.