Home Різне Мережа магазинів прибрала рекламу з шоу про американських мусульман

Мережа магазинів прибрала рекламу з шоу про американських мусульман

Заставка All-American MuslimМережа американських магазинів Lowe's відмовилася від розміщення реклами під час телевізійного шоу про мусульман, що проживають в США, під назвою All-American Muslim. Про це повідомляє сайт The Washington Post.
Керівництво компанії Lowe's, що випускає товари для будинку, вирішило зняти свою рекламу після скарг, що поступили від Сімейної асоціації Флоріди. Організація, відома своєю консервативністю, назвала реаліті-шоу "пропагандою, яка з ризиком для суспільства приховує те, що ісламський світогляд представляє очевидну загрозу для американських свобод і традиційних цінностей".

Як стверджують в Сімейній асоціації Флоріди, 65 з 67 компаній, включаючи Bank of America, The Campbell Soup Co., Dell, McDonald's, і Wal-Mart також зняли свою рекламу під час All-American Muslim на прохання організації. Проте деякі компанії, такі як Home Depot і Sweet’N Low, заявили, що просто купили разовий показ своєї реклами в реаліті-шоу і не відміняли ніякої рекламної кампанії.

Рішення компанії Lowe's відкликати рекламу з шоу про мусульман вже було зустрінуто з незадоволеністю в суспільстві. Як повідомляє CBS News, член законодавчих зборів штату Каліфорнія Тед Ллю (Ted Lieu) назвав рішення Lowe's "неприкритою релігійною нетерпимістю" і заявив, що звернеться до суду, якщо компанія не вибачиться перед американськими мусульманами і не поверне рекламу.

В неділю, 11 грудня, компанія опублікувала на своєму сайті заяву з вибаченнями за те, що "роз'єднала стільки людей". Проте Ллю заявив, що такого вибачення було недостатньо. Чи збирається компанія повертати рекламу в шоу, поки невідомо.

Реаліті-шоу All-American Muslim стартувало на каналі TLC (The Learning Channel) в листопаді 2011 року. Програма розповідає про життя п'яти мусульманських сімей в передмісті Детройта.