Home Різне НТВ спростувало повідомлення про ультиматум телеведучого

НТВ спростувало повідомлення про ультиматум телеведучого

Логотип НТВТелекомпанія НТВ виступила із спростуванням повідомлень в ЗМІ про нібито висунутих журналістом Олексієм Півоваровим умов виходу в ефір, повідомляє РІА Новини. Раніше повідомлялося, що Півоваров відмовиться вести випуск вечірніх новин 10 грудня 2011 року у випадку, якщо в ньому не буде сюжету про мітинг на Болотяній площі в Москві.
Прес-секретар НТВ Марія Безбородова заявила агентству, що у неї була розмова з Півоваровим вранці 10 грудня, в якому він підтвердив, що збирається вийти на роботу. Повідомлення в ЗМІ про умов Півоварова вона назвала чутками, які "розповсюджуються людьми, що не мають ніякого відношення до НТВ, і вони не в курсі справ телекомпанії НТВ". "У цих повідомленнях немає жодного слова правди", - заявила прес-секретар телеканалу.

Про те, що Півоваров поставив умову свого виходу в ефір увечері в суботу, 10 грудня, у п'ятницю повідомив сайт видавничого будинку "Коммерсант'". За даними видання, у випуску новин о 19:00, який повинен вести Півоваров, трансляція сюжету про мітинг "За чесні вибори" на Болотяній площі не планувалася.

У блозі одного з організаторів мітингу Григорія Пєтухова був опублікований запис бесіди з Півоваровим, в якій журналіст підтвердив, що НТВ пошле на Болотяну знімальні групи, проте не зміг пообіцяти, що вийде "нормальний новинний сюжет".

Мітинг в Москві, присвячений фальсифікаціям в ході виборів в Держдуму шостого скликання, пройде з 14:00 до 18:00 на Болотяній площі. Узгоджена кількість учасників мітингу складає 30 тисяч чоловік. Також аналогічні акції 10 грудня заплановані і в інших містах Росії. У ряді міст, зокрема у Владивостоку, узгоджені з властями акції завершилися без подій. У Хабаровську, де організатори не одержали санкцію на проведення, були затримані декілька десятків чоловік.