Home Різне Михайло Ходорковський став фіналістом премії "За журналістику як вчинок"

Михайло Ходорковський став фіналістом премії "За журналістику як вчинок"

Михайло ХодорковськийМихайло Ходорковський став одним з 14 фіналістів премії імені А.Д. Сахарова "За журналістику як вчинок". Про це повідомляється в дайджесті Фонду захисту гласності від 5 грудня.

Як пояснюється на сайті Фонду захисту гласності, премія "За журналістику як вчинок" присуджується "за матеріали, які стають продовженням життєвої позиції авторів" і відстоюють "ті цінності, які відстоював А.Д. Сахаров".


Разом з Ходорковським до фіналу премії увійшли Лев Рубінштейн, що пише для сайту "Грани.ру", журналісти "Нової газети" Олена Костюченко, Віктор Булавінцев, Борис Вишневський, Василь Авченко, кореспондент газети "Діловий вівторок" Павло Гутіонтов та інші.

В дужках за ім'ям кожного автора вказується його місце мешкання. У разі Ходорковського вказане місто Сегежа в Карелії. Статті Михайла Ходорковського регулярно виходять у виданнях The New Times, "Відомості", "Незалежна газета", а також в зарубіжних ЗМІ - The Observer, Los Angeles Times, Washington Post та інших.

Переможець премії буде названий 15 грудня в Центральному будинку журналіста в Москві. За перемогу автор одержує нагороду в 5 тисяч доларів. З повним списком фіналістів, які були вибрані засіданням жюрі премії у суботу, 3 грудня, можна ознайомитися на сайті Фонду.

Конкурс "За журналістику як вчинок" проводиться вже в 11 разів.