Home Різне Анджеліну Джолі звинуватили в крадіжці ідеї для фільму

Анджеліну Джолі звинуватили в крадіжці ідеї для фільму

Анджеліна Джолі у фільмі "Солт"Хорватський журналіст Джеймс Бреддок звинуватив Анджеліну Джолі, яка готується представити глядачам свій режисерський дебют "В краю крові і меду" ("In the Land of Blood and Honey"), в плагіаті. Бреддок (справжнє ім'я - Йосип Кнежевіч) оформив свою претензію у вигляді судового позову, пише RadarOnline.
У позовній заяві Бреддок вказує, що сюжетна лінія картини Джолі майже повністю співпадає з подіями, описаними в його статті у 2007 році. Так, журналіст стверджує, що чотири роки тому він описав історію жінки, яка піддавалася насильству і була перетворена на рабиню у військовому таборі. Така ж ситуація лягла в основу "В краю крові і меду" Анджеліни Джолі, і Бреддок визнав це порушенням його авторських прав.

Журналіст зажадав виплатити йому компенсацію. Про яку суму йде мова в його позові, не уточнюється. Також не повідомляється, як сама Джолі і її представники відреагували на рішення Бреддока судитися з актрисою.

Прем'єра картини "В краю крові і меду" запланована на 23 грудня. У фільмі розповідається історія любові боснійської мусульманки і серба. Дія фільму відбувається незадовго до початку війни в Боснії на початку 1990-х років. Анджеліна Джолі виступила не тільки режисером, але і сценаристом "В краю крові і меду".