Home Різне Новий телеканал допоможе німецьким людям похилого віку освоїтися в замогильному житті

Новий телеканал допоможе німецьким людям похилого віку освоїтися в замогильному житті

супутниковий телеканал для немолодих німцівНімецький союз похоронних бюро (BDB) найближчими місяцями запустить в ефір супутниковий телеканал для немолодих німців, повністю присвячений темі смерті і похоронів, повідомляє DW-WORLD.de.


У сітці віщання каналу - передачі про різноманітні похоронні ритуали, репортажі з кладовищ і з похоронних бюро, а також замовлені телевізійні некрологи. Назва каналу ще не придумана, на сайті Deutsche Welle будь-який охочий може запропонувати свій варіант.

Як розповіли DW-WORLD.de у BDB, мета проекту - подолати поширене в німецькому суспільстві табу на теми, пов'язані із смертю і похоронами. Таке відношення призводить до того, що літні люди і їх близькі виявляються непідготовленими до труднощів організаційного і морального характеру, пов'язаними з відходом в інший світ .

Фінансування каналу здійснюватиметься за рахунок вже згадуваних теленекрологів, а також за рахунок реклами "профільних" товарів і послуг: крісел-ліфтів для літніх людей, страхування життя, будинків для пристарілих.

За твердженням фахівців-демографів, Німеччина стрімко старіє. До 2035 року вона може стати найстарішою країною світу. Вже зараз люди старше 60 років складають в Німеччині третину населення.