Home Різне

Різне

Huffington Post пішов в офлайн через ураган "Сенді"

Скріншот з сайту huffingtonpost.comСайт американського інтернет-видання Huffington Post пішов в офлайн через ураган "Сенді". Про це повідомляється в мікроблогу видання.

Відвідувачі сайту Huffingtonpost.com перенаправляються на сторінку status.huffingtonpost.com, де працює стрічка новин про руйнування, заподіяні ураганом.

У спеціальному повідомленні на сторінці вказано, що сайт не працює через відключення електрики на східному побережжі США.

Читати більше...

 

Welt послідує прикладу New York Times

Welt послідує прикладу New York TimesДо кінця 2012 року доступ до сайту німецької газети Welt стане платним. Про це в інтерв'ю інформаційному агентству Reuters в Берліні сказав президент німецького медіагіганту Axel Springer Матіас Допфнер.

"Перехід сайту до кінця року на платну модель справа вирішена", - відзначив він (до того як стати головою правління Axel Springer Допфнер був головним редактором газети Die Welt).

Читати більше...

 

Журнал Variety проданий за $25 млн.

Журнал Variety проданий за $25 млн.Медіакомпанія Penske Media Corporation ( управляє сайтом про шоу- і медіабізнес Deadline.com) придбала за $25 млн. американський журнал про кіно і шоу-бізнес - Variety. Про це повідомляє Guardian.

Операція, підтвердження якої відбулося у вівторок, знаменує собою вихід європейського видавця - британсько-голландської медіакомпанії Reed Elsevier - з американського журнального ринку.

Читати більше...

 

Die Zeit ставить рекорд

Die Zeit ставить рекордГазета Die Zeit досягла найвищого показника проданого тиражу з моменту створення в другому кварталі 2012 року.

В середньому проданий тираж кожного номера видання склав в другому кварталі 2012 року 504'072 екземплярів (зростання в порівнянні з аналогічним показником минулого року на 0,10 відсотка). Про це повідомляє прес-служба видання.

Читати більше...

 

Видавець запускає журнал без журналістів

Видавець запускає журнал без журналістівШвейцарський видавець Маркус Бучелі запускає щотижневий журнал без журналістів на базі сайту Mag20 (Magazine20). Контент для проекту, який вийде в світ в серпні, збиратиметься читачами і партнерами. Які 20 матеріалів підуть в номер, визначать відвідувачі сайту,  пише medienwoche.ch.

Маg20 - веб-сайт. Перший номер журналу, який створюється на його базі і вийде 16 серпня тиражем 50 тисяч екземплярів і буде безкоштовно розповсюджуватися серед читачів

Читати більше...

 
По темі...