Home Новини Види листівок і способи їх друку

Види листівок і способи їх друку

Поліграфічна продукція сьогодні має дуже широкий спектр застосування. Наприклад, її використовують для презентації повної або цікавої інформації про товари і послуги. Листівка як один з видів рекламної друкованої продукції - це аркуш паперу, а якому надрукований текст, ілюстрації і інші на одній або двох сторонах. Цей вид поліграфії використовується дуже давно. Раніше листівки навіть використовувалися для поширення указів уряду.

Шляхи розповсюдження листівок можуть бути самими різними, починаючи від підкладання в поштові ящики і закінчуючи роздачею на вулицях. Залежно від змісту цього виробу виділяють рекламні, агітаційні, а також інформаційні листівки.

Рекламні листівки містять інформацію про товари та послуги підприємства. Такі листівки, виготовлення яких передбачає використання новітніх технологій, містять інформацію про знижки, акції, розпродажі, що особливо цікаво для потенційних споживачів. Рекламні листівки належать до найбільш затребуваним і рентабельних на сьогодні. Такий вид реклами, мабуть, найбільш економний.

Також по темі: Виды листовок и способы их печати

Агітаційна листівка містить інформацію, що закликає людей до дії. Цей інструмент завжди знаходиться в арсеналі громадських організацій, політичних партій, товариств, асоціацій тощо

В інформаційних листівках міститься інформація про різні події, заходи, явища.

Для створення листівок сьогодні активно застосовують метод цифрового друку. На ефективність друкованої продукції також впливає і дизайн макетів, що дозволяє розмістити важливу для замовника інформацію максимально вигідно. Класичним варіантом друку листівок вважається офсетний друк, вартість якої безпосередньо залежить від тиражу: чим більше тираж, тим менше ціна.

світлина з сайта worldua.info.