Home Новини Журналістка RT поскаржилася на хамство Третяка

Журналістка RT поскаржилася на хамство Третяка

Журналістка каналу RT на іспанською мовою Ольга Щедріна поскаржилася в Facebook на хамську поведінку президента Федерації хокею Росії Владислава Третяка. За її словами, в день стартового матчу Кубка Першого каналу він прогнав репортерів з місця зйомки, пояснивши це тим, що камери будуть загороджувати огляд його дружині.

Передплатники підтримали журналістку. «Великий спортсмен і пристойна людина — категорії, які рідко збігаються...» — написав співробітник агентства «Весь спорт» Андрій Митьков.

Деякі коментатори зазначали, що не перший раз чують про таку поведінку Третяка. Однак Щедріній повірили не всі. «Хороша спроба RT!!!» — прокоментував користувач Валерій Морозкін.

Історію Щедріної поставив під сумнів і журналіст «Радянського спорту» Павло Лисенков: «Владислав Третяк сидить в ложі VIP. Як ви туди з камерою потрапили — я не розумію», — написав він.

На це Щедріна відповіла, що у VIP-ложі є вихід на обгороджену, але не засклену частина трибун. В цей раз місця для камер розташували в тому числі і на певних місцях, які опинилися рівному під ложею Третяка. «Він спілкувався з нами прямо з ложі, нисходя, так сказати, до нашого рівня», — пояснила журналістка.