Home Новини Washington Post дозволить всім бажаючим перевірити правдивість твітів Трампа

Washington Post дозволить всім бажаючим перевірити правдивість твітів Трампа

Американська газета The Washington Post випустила спеціальне розширення RealDonaldContext для браузера Google Chrome, що дозволяє всім охочим перевірити правдивість твітів обраного президента США Дональда Трампа. Про це повідомляється на сайті видання.

Творці програми зазначають, що хочуть надати «більше контексту» спірним записів мільярдера, тому плагін діє тільки по відношенню до твітів, які вимагають доповнення або спростування. Після аналізу у користувачів з'являється позначка з результатом і поясненням від The Washington Post. В деяких випадках користувачі також можуть натиснути посилання з близькою за тематикою статті видання.

В середині грудня Трамп не запросив керівництво Twitter на свою зустріч з представниками найбільших американських IT-компаній. За даними джерел видання Politico, це сталося через відмову сервісу мікроблогів створити емодзі-версію хештег «шахраювата Хілларі» (#CrookedHillary).

На початку грудня генеральний директор і один з творців Twitter Джек Дорсі зізнався, що поведінка Трампа в соцмережах викликає у нього «змішані почуття», але він не вважає себе відповідальним за твіти обраного президента.