Home Новини Видавець The Daily: безкоштовна обкатка The Daily продовжиться

Видавець The Daily: безкоштовна обкатка The Daily продовжиться

Видавець The Daily: безкоштовна обкатка The Daily продовжитьсяiPad-видання The Daily компанії News Corp. стартувало 2 лютого з безкоштовною двотижневою демонстраційною версією, що спонсорується Verizon, нібито цього часу достатньо, щоб дати потенційним підписчикам відчути смак. Але початкові глюки, що протягнулися цілий тиждень, не дозволили більшості потенційних підписчиків одержати повну картину про iPad-додаток News Corp. Таким чином, сказав paidContent видавець Грег Клейман (Greg Clayman), демонстраційна версія продовжить роботу, принаймні, протягом ще декількох тижнів. Дата закінчення розширеної демонстраційної версії повинна все ж таки бути визначена, і ухвала може бути винесена на цьому тижні. (Враховуючи, що користувачі все ще повідомляють про часті збої і утруднення після оновлення 9 лютого, вони напевно чекають поліпшень.) Verizon продовжує виступати спонсором випробувань.

Навіть з безкоштовною пробною версією, що включає збої і повільне завантаження, підписки почали продаватися, як тільки The Daily вийшла живцем. В інтерв'ю в офісі The Daily в манхеттенській резиденції News Corp. Клейман не сказав, скільки підписок продано в перший день і в наступні дні. Він також не скаже, скільки разів додаток було завантажено.

Як тільки період обкатки закінчиться, нові завантаження супроводжуватимуться 14 днями безкоштовного користування, перш ніж буде потрібна підписка. The Daily коштує 99 центів в тиждень або 39,99 доларів в рік. Обкатка особливо корисна, оскільки підписний процес Apple враховує відміну автоматичних відновлень, але не ранні відміни з компенсацією.

Чому The Daily не вийшла у версії бети, як Hulu, video JV, співзасновником якого є News Corp? Hulu був заснований на браузері і запущений як безкоштовний відео-портал, що поширює контент від своїх акціонерів і з інших джерел. Цикл запуску бети був повторений з Hulu + минулого року. The Daily буквально проводиться і видається щодня, іноді випусками в 100 сторінок. Але найбільша відмінність – браузер iPad додатку. “Немає ніяких додатків” бети в магазині iTunes, говорить Клейман. Як тільки додаток виданий в App Store iTunes, він доступний всім. Перед цим потрібно одержати код UDID для iPad кожного тестера версії бети і встановити вручну.

Що викликало проблеми спочатку? “Проблеми стійкості, - говорить Клейман. - В основному велика кількість користувачів. Ми хочемо продовжувати удосконалювати. Я думаю, що всі повинні до цього приєднатися. Взаємодія з нашими читачами здійснюється на всіх напрямках, забезпечуючи зворотний зв'язок”.

Запуск The Daily спочатку намічався на 19 січня в Сан-Франциско, Стів Джобс повинен був знаходитися поряд з Рупертом Мердоком. Проте в останню хвилину захід був перенесений на 2 лютого до Нью-Йорка. Джобс був відсутній за станом здоров'я, тому його заміщав віце-президент Apple Еді Кью (Eddy Cue). Клейман не уточнив, чому відбулося це перенесення (paidContent підозрює, що це пов'язано з питанням підписок в iTune)? але сказав, що відстрочення пішло на користь.

Все ж таки плани по запуску Android в кінці наступної чверті здійснюються повним ходом. Має сенс розвиватися одночасно – і мало сенсу в тому, щоб запускатися до того, як будуть згладжені всі проблеми iPad.