Home Новини Washington Post звернулася до читачів: "Коректуйте наші статті"!

Washington Post звернулася до читачів: "Коректуйте наші статті"!

Washington Post звернулася до читачів: "Коректуйте наші статті"Читачі газети можуть переписувати матеріали, в яких знайшли помилки, і відправляти свої версії текстів в редакцію за допомогою сервісу на сайті.

Читачі американської газети the Washington Post, що виявили помилку в матеріалі газеті, можуть тепер зробити більше, ніж просто знизати плечима, написати лист редактору або який-небудь презирливий коммент і твіт. Вони можуть підготувати власний варіант тексту і направити його в редакцію за допомогою спеціальної форми. Експеримент почався два тижні тому, повідомляється на сайті видання. Мета - простимулювати читачів направляти відгуки і заохочувати їх стежити за достовірністю і точністю публікованих відомостей. Посилання на форму (Corrections and suggestions, виправлення і пропозиції) розміщується поряд з кожною онлайн-статтею в колонці справа.

Наприклад, у формі представлені розділи, в  яких треба вказати адресу статті, написати "в чому помилка і як ми можемо її виправити" і "що нам необхідно знати, щоб писати краще тексти по темі в майбутньому". Коли зареєстрований читач відправляє заповнену форму в редакцію, редактори її переглядають і коректують допущені помилки в друкарській і онлайн-версіях газети.

Форма виконана за допомогою Google. "Вона (форма) адресована у відповідь на постійні скарги з боку читачів, що ми не залучаємо їх до наших матеріалів, чи йде мова про якісь фактичні неточності або інші речі на зразок руху назустріч їх ідеям", - сказав управляючий редактор газети Рейджу Нерізетті (Raju Narisetti), слова якого цитує видання.