Home Новини Введення платного доступу до сайту the Sun затримають

Введення платного доступу до сайту the Sun затримають

Введення платного доступу до сайту британського таблоїду the SunМенеджменту Руперта Мердока не вистачило часу фіналізувати бізнес-план проекту.

Введення платного доступу до сайту британського таблоїду the Sun, що входить в імперію Руперта Мердока News Corp, затримується і може не відбутися в червні 2011 року, як планувалося. Про це повідомляє brandrepublic.com з посиланням на інформовані джерела. Сайт газети - єдиний із сайтів всієї решти газет News Corp, доступ до якого залишається безкоштовним. У липні 2010 року the Times і the Sunday Times, а потім в жовтні і News of the World зробили доступ до своїх сайтів платним.

Менеджмент компанії позначив червень 2011-го як дату введення платного доступу на сайт the Sun. Але джерело заявило brandrepublic.com, що це маловірогідно. За його словами, "зараз робота по введенню платного доступу не ведеться і в компанії про нього не говорять". Оскільки немає припущень, що платний доступ не вводитиметься, існує думка, що менеджмент фіналізує бізнес-план для найбільш тиражної газети Великобританії і вивчає досвід the News of the World.

Прибуток до оподаткування видавця газет the Sun і the News of the World компанії News Group Newsapers Limited склав 88 млн. фунтів на 27 червня 2010 року (за фінансовий рік). Тираж газети складає близько 3 млн. екз.