Home Новини Google і Twitter запускають сервіс для "голосових" твітів з Єгипту

Google і Twitter запускають сервіс для "голосових" твітів з Єгипту

Google і Twitter запускають сервіс для "голосових" твітів з ЄгиптуGoogle і Twitter запустили додаток, що дозволяє користувачам в Єгипті посилати твіти, залишаючи голосове повідомлення на спеціальний номер, після того, як останній інтернет-провайдер закрив доступ у понеділок, повідомляє guardian.co.uk. Новий сервіс, що з'явився завдяки спільним зусиллям двох інтернет-компаній, використовує інструмент перекладу усної мови в письмову від компанії Google і автоматично переводить повідомлення, залишене на певному номері, на Twitter.

Айвал Сінх (Ujwal Singh), співзасновник SayNow, і Абдель Карім Мардіні(Abdel Karim Mardini), менеджер по продуктах Google на Середньому Сході і в Північній Африці, повідомили в своєму блогі: «на вихідних нам прийшла ідея сервісу, за допомогою якого можна переводити мовні повідомлення в твіти, використовуючи тільки голосовий зв'язок. Ми сподіваємося, це хоч якось допоможе людям в Єгипті залишатися на зв'язку в цей непростий час».

Google опублікував три телефонні номери для використання сервісу: +16504194196; +390662207294; and +97316199855.

Для послуги не потрібен інтернет-зв'язок. Це дуже до речі для користувачів з Єгипту, після того як Noor Group, яка здійснювала зв'язок із зовнішнім світом, припинила свою роботу. Компанія працювала, тоді як інші чотири інтернет-провайдери - Link Egypt, Vodafone/Raya, Telecom Egypt, Etisalat Misr – припинили здійснювати інтернет-зв'язок в країні минулої п'ятниці. Поки не зовсім ясно, чи є ці заходи компанії тимчасовими або постійними.

Обслуговування мобільних телефонів було відновлено в Єгипті у суботу, але меседж-сервіси все ж таки не діяли під час тривалих протестів.