Home Новини Google перетасував топ-менеджмент

Google перетасував топ-менеджмент

Google перетасував топ-менеджментЕрік Шмідт йде з поста виконавчого директора, його міняє Ларрі Пейдж, Сергій Брін  працює над "стратегічним проектами".

Виконавчий директор Google Ерік Шмідт (Eric Schmidt) покидає свій пост. З 4 квітня співвласник інтернет-гіганта Ларрі Пейдж (Larry Page) стане виконавчим директором компанії, а Шмідт візьме на себе роль виконавчого президента. Інший співвласник пошукача Сергій Брін (Sergey Brin), що працював раніше президентом з технології, присвятить себе "стратегічним проектам". Про це повідомляється на сайті компанії. Google оголосив, що здійснює зміни, "щоб модернізувати процеси ухвалення рішень і створити чіткіші лінії відповідальності во главі компанії", але з 2001 року не було яких-небудь сигналів того, що йде щось не так.

Google відзначає, що Пейдж контролюватиме повсякденні операції, а Шмідт сфокусується на зовнішніх зв'язках компанії, "операціях, партнерстві, клієнтах і широкому спектрі відносин бізнесу, взаємодії з урядом і технологічному лідерстві".

У заяві Шмідт говорить, що, "розмежувавши наші ролі, ми створимо прозору відповідальність і звітність в керівництві компанії". Він відзначив, що як виконавчий президент працюватиме з обома керівниками компанії і що "Ларрі готовий до лідерства".