Home Новини Французька Lagardere позбавляється від зарубіжного медіабізнесу

Французька Lagardere позбавляється від зарубіжного медіабізнесу

Французька компанія LagardereФранцузька компанія Lagardere, що володіє британським видавництвом Hachette Filipacchi, почала переговори з американською медіакомпанією Hearst Corporation про продаж свого видавничого бізнесу. Про це повідомляє pressgazette.co.uk

Обидві компанії випустили напередодні нового року спільну заяву, в якій повідомляється про те, що переговори про можливий продаж продовжаться до 30 січня. Lagardere, якій належить журнал Elle, повідомила перед різдвом про своє бажання продати більше 200 журналів, що належать їй в 45 країнах і зосередитися на виданнях у Франції.

У Великобританії Hachette Filipacchi дочірня компанія Lagardere видає вісім журналів, зокрема Elle, Elle Decoration, Red and Psychologies

Американській медіакомпанії Hearst Corporation належить The National Magazine Company, яка видає більше 20 журнальних брендів у Великобританії, включаючи Company, Cosmopolitan і Harper’s Bazaar .

В кінці грудня повідомлялося, що Lagardere має намір продати радіомовний бізнес в Росії — "Європейську медіа групу" (ЕМГ), що управляє мережами "Європа Плюс", "Ретро FM", "Радіо 7". За даними "Ъ", покупка, що оцінюється в $100-150 млн., цікава засновнику і президенту ЕМГ Жоржу Полінські і холдингу "Вибери радіо" Івана Тавріна.