Home Новини The Globe and Mail вводить платний доступ до сайту

The Globe and Mail вводить платний доступ до сайту

The Globe and Mail вводить платний доступ до сайтуДесять матеріалів в місяць читачі провідної канадської газети зможуть з 22 жовтня читати безкоштовно, інше - за гроші. Щомісячна підписка коштуватиме $19,99. Про це повідомляється на сайті видання.

"Ряд крупних і вельми поважних світових видань з успіхом застосовують подібну модель і ми чекаємо від неї переваг і для читачів і для рекламодавців", - заявив у зв'язку з цим видавець The Globe and Mail Філліп Кроулі.

У всьому світі газети намагаються компенсувати зниження рекламної виручки в друкарських версіях, тому що на онлайн рекламодавці витрачають все бльше і більше. Статистичні дані американської медіагалузі свідчать про те, що на кожні сім доларів, втрачених в друкарській рекламі, газетам вдається заробити тільки один долар онлайн-виручки.

Деякі розділи сайту залишаться безкоштовними для читачів - вони зможуть як і раніше дивитися необмежену кількість відео, котирування цінних паперів, читати листи до редактора. Матеріали, знайдені читачами  в соцмережах і в пошукачах, не входитимуть до числа 10 безкоштовних для прочитання в місяць. Підписчики друкарської версії дістануть доступ до всіх матеріалів сайту безкоштовно.