Читайте також
 курсы вождения онлайн
Home Новини The Globe and Mail вводить платний доступ до сайту

The Globe and Mail вводить платний доступ до сайту

The Globe and Mail вводить платний доступ до сайтуДесять матеріалів в місяць читачі провідної канадської газети зможуть з 22 жовтня читати безкоштовно, інше - за гроші. Щомісячна підписка коштуватиме $19,99. Про це повідомляється на сайті видання.

"Ряд крупних і вельми поважних світових видань з успіхом застосовують подібну модель і ми чекаємо від неї переваг і для читачів і для рекламодавців", - заявив у зв'язку з цим видавець The Globe and Mail Філліп Кроулі.

У всьому світі газети намагаються компенсувати зниження рекламної виручки в друкарських версіях, тому що на онлайн рекламодавці витрачають все бльше і більше. Статистичні дані американської медіагалузі свідчать про те, що на кожні сім доларів, втрачених в друкарській рекламі, газетам вдається заробити тільки один долар онлайн-виручки.

Деякі розділи сайту залишаться безкоштовними для читачів - вони зможуть як і раніше дивитися необмежену кількість відео, котирування цінних паперів, читати листи до редактора. Матеріали, знайдені читачами  в соцмережах і в пошукачах, не входитимуть до числа 10 безкоштовних для прочитання в місяць. Підписчики друкарської версії дістануть доступ до всіх матеріалів сайту безкоштовно.