Home Новини El Pais звільняє журналістів

El Pais звільняє журналістів

El Pais звільняє журналістівІспанська газета El Pais, яка є одним з найбільших по тиражу видань в країні, скорочує зарплати і звільняє редакційних співробітників. Про це повідомляється на сайті газети.

Хуан Луіс Себріан, президент медіакомпанії PRISA, якій належить газета, заявив, що ці заходи необхідні, щоб забезпечити стійкість компанії, що опинилася за ситуації, коли скоротилися доходи від реклами. Управлінці компанії підтвердили, що "хворобливі" скорочення стануть безпрецедентними за всю історію газети, але вони "неминучі".

"Скорочення це не питання бажання поліпшити рентабельність", - сказав Себріан. За його словами, газета більше не може підтримувати поточну структуру витрат.

Редактор газети Хавьєр Моренно сказав про майбутнє газет як про необхідність радикальної інтернет-трансформації.

З 466 співробітників газети буде звільнене 150. За останні п'ять років тираж El Pais знизився  на 18 відсотків, рекламна виручка - на 53 відсотки. У другому кварталі 2012 року збиток газети склав 53 млн. євро, повідомляє newsroom.de .

Іспанська газета El Pais заснована в 1976 році. Власник група Prisa. Тираж видання більше 400 тис (щоденний випуск), більше 700 тис (недільний).