Home Новини Mail Online подолав першу сотню млн. читачів

Mail Online подолав першу сотню млн. читачів

Mail Online подолав першу сотню млн. читачівMail Online (сайт британської газети The Daily Mail), як очікується, повідомить про рекордний трафік в серпні. Оглядач секції "Медіа" газети the Guardian Рой Грінслейд в своїй колонці пише про те, що "сайт The Daily Mail відвідали минулого місяця більше 100 млн. чоловік".

У січні показник відвідуваності сайту щільно наблизився до відмітки в 100 млн. чоловік (99,218,476). У подальші місяці він коливався в районі 91 млн., збільшившись до 93,7 млн. в липні.

Те, що неаудированна цифра в 100 млн. досягнута, відбулося, поза сумнівом, завдяки Олімпіаді - і це стане серйозним проривом. Враховуючи, що в липні сайт газети повідомив про вихід на прибутковість, недивно, що в колективі редакції панує захоплений оптимізм.

Видавець газети Мартін Кларк говорить в зв'язку з цим про "приголомшливий час для Mail Online": "Ми значно розширюємо нашу аудиторію, оскільки наші матеріали висвітлюють новини зі всього світу".

Він привітав недавнє призначення колишнього замголовного редактора London Evening Standard Емі Іггулден на аналогічну позицію в Mail Online. За його словами, вона гратиме "ключову роль" в майбутньому сайті газети.

Ще по темі

Сайт газети Daily Mail став прибутковим. Виручка сайту виросла за рік на 80 відсотків в основному за рахунок реклами. Завдяки цьому ресурс повинен заробити в 2012 році 30 млн. фунтів.