Home Новини Назва Financial Times - яблуко розбрату

Назва Financial Times - яблуко розбрату

Назва Financial Times - яблуко розбратуЗапуск індійською газетою The Times of India додатку, який називається the Financial Times, спонукав виконавчого директора британської газети розмістити в номері видання Hindustan Times смугу з рекламою.

Як повідомляє the Guardian, в публікації мовиться, зокрема, що "the Financial Times хотіла б пояснити, що це міжнародне ділове видання не має нічого спільного з індійською газетою з тією ж назвою, яка видається компанією Times Publishing House (TPH), що є частиною Bennett Coleman  & Co."

Здавалося, що війна між газетами в цілому була врегульована в травні цього року в суді. Хоч друге слухання в суді повинно відбутися в жовтні, новий поворот став для FT і його власника - компанії Pearson - сюрпризом. Після судової тяжби від індійської газети потрібно надрукувати письмову відмову, що повідомляє, що "вона не має нічого спільного з лондонською газетою". Цього підпису не було в новому додатку.

Хозем Мерчант, президент Pearson India говорить, що важливо уникнути плутанини у читачів. "Нас розділяє не тільки якість журналістики, у нас знамениті друкарські і онлайн-продукти".