Home Новини Майбутнє газети Мердока the Daily під питанням

Майбутнє газети Мердока the Daily під питанням

Майбутнє газети Мердока the Daily під питаннямКерівники газети Руперта Мердока захистили газету для iPad, спростовувавши чутки про її закриття і називаючи повідомлення про це «недостовірними». Про це пише the Guardian.

Співробітники газети побоюються за своє майбутнє після того, як стало відомо, що дні видання визнані в переддень реструктуризації материнської компанії News Corporation.

У листі до співробітників головний редактор газети Джесі Енжело сказав, що вони не повинні звертати увагу на ці повідомлення в пресі.

Раніше повідомлялося, що в News Corp оцінюють газету при підготовці до розділу видавничих і розважальних активів. Рішення про її долю буде нібито прийнято в кінці року.

«Що стосується недавніх недостовірних чуток про наше неминуче закриття, то я закликаю вас ігнорувати їх», - написав Енжело.

«Ще до нашого запуску наші дорогі друзі з конкуруючих видань бажали нам закриття і радісно рапортували про те, що, на їх думку, у нас відбувається. Правда полягає в тому, що у нас більше 100 тисяч платних підписчиків, які відновлюють свою підписку на рівні 98 відсотків від числа тих, що підписалися і фантастичні рекламодавці, які цінують наш бренд і повертаються до нас все частіше, тому що одержують результат».

«Звертайте увагу на них, а не на злостивців».

The Daily, яка базується в Нью-Йорку, була запущена в 2011 році, але повідомлялося, що в перший рік роботи вона втратила близько 30 млн. доларів. Журналісти в газеті побоюються закриття проекту, за словами одного співробітника редакції.

New York Observer було першим виданням, яке минулого тижня повідомило, що «час для the Daily цокає». «За даними джерела газети, положення видання оцінюватиметься після президентських виборів в Америці 6 листопада», - написав Observer.

«Кожен журналіст в редакції прочитав цей матеріал в Observer і ніхто з нашого керівництва не звернувся до нас і не сказав що-небудь, щоб розвіяти наші страхи. Ось такий поганий менеджмент і, звичайно, ми всі побоюємося», - сказало джерело Observer.

«Ми завжди чули, що the Daily виживе, поки є Руперт Мердок, тому що це його мрія, але хто знає, що буде?».

Енжело нарешті додумався розвіяти страхи в редакції у п'ятницю після обіду, два дні опісля після того, як Observer написав про те, що розглядається можливість закриття видання.

Хоча він спробував заспокоїти редакцію, в його листі все ж таки звучали негативні нотки.

«Це правда життя сучасного медіабізнесу. Всі видання, включаючи те, яке пише про нас, знаходяться під тиском, щоб довести свою спроможність як бізнес».

«Ми не виключення і щоб бути впевненими, нам необхідно продовжувати розвиватися, адаптуватися і мінятися, і бути конкурентоздатними і успішними. Як новий проект, що відрізняється від інших, ми легка мішень для помилкових роздумів, що видають бажане за дійсне».

«Але, не роблячи помилок, ми будемо кращими і зможемо конкурувати».

При запуску The Daily Мердок сказав, що мета газети стати «обов'язковим джерелом новин, інформації і розваги». Повідомлялося, що Стів Джобс брав участь в розробці газети разом з командою News Corp.

«Наше завдання узяти краще від традиційної журналістики – конкурентність, оперативність, хороше редагування, скептицизм - і об'єднати це все разом з сучасними технологіями», - говорив Мердок. Підписчики платять за iPad версію the Daily 0,99 долара в тиждень і 39,99 доларів в рік. Вартість версії для iPhone складає 1,99 долар в місяць і 19,99 в рік.

У червні цього року Мердок підтвердив, що News Corporation буде розділена на дві публічні компанії. Одна займатиметься газетами, книговиданням і освітніми програмами, друга – кінематографом і розвагами. В обох компаніях Мердок очолить раду директорів.