Home Новини Bloomberg Businessweek планує експансію

Bloomberg Businessweek планує експансію

Bloomberg Businessweek планує експансіюДіловий американський журнал Businessweek, що належить медіакомпанії Bloomberg, має намір поліпшити позиції на ринку Великобританії і стати "по-справжньому глобальним брендом", збільшивши свій тираж в Європі і Азії на 80 тис номерів в тиждень. Про це повідомляє Press Gazette з посиланням на головреда видання Джоша Тірангейла.

Три роки тому журнал втратив більше 60 млн. доларів за рік і міг опинитися в одному ряду з іншими друкарськими виданнями, знищеними в результаті конкуренції і через економічну кризу.

Але в жовтні 2009 року медіагігант фінансової інформації Bloomberg придбав журнал за один долар і після перейменування в Bloomberg Businessweek видання демонструє ознаки відновлення.

Кількість співробітників знизилася з більш ніж 400 чоловік перед купівлею журналу компанією Bloomberg до 50 сьогодні. Але видання може розраховувати на агентську мережу Bloomberg по всьому світу, що складається з 2300 співробітників агентства.

Редактор Джон Тірангейл сказав Press Gazette що, коли він два з половиною роки тому взявся за журнал, йому поставили просте завдання: "Зробити класний журнал і класний сайт".

Він відмовився говорити в подробицях про цифри відвідуваності сайту і тиражі журналу, що продаються, але відзначив: "Наша відвідуваність продовжує рости, це більше не параболічне зростання і не зростання як у хокейної ключки... В кінці підписного періоду ми відчуваємо, що створюємо потік. У 2008-2009 люди не відновлювали підписку, але зараз цифри підписки ростуть".

"Ми маємо намір стати по-справжньому глобальним журналом ...Бізнесмени шикуються перед журналістами, коли йдеться про розуміння глобалізації".

Додатковий тираж дозволить довести загальний тираж журналу до 980 тис.

Тірангейл сказав, що ринок Великобританії "ключовий" для видання і підкреслив: "На ньому багато білих плям. Є люди, пишучі про Cіті, але не думаю, що вони пишуть про Сіті і розуміють бізнес за межами Сіті так, як це робимо ми".