Читайте також
аренда мини экскаватора киев . доставка под ключ из европы от 2 . цены на газовые колонки
Home Новини Bloomberg Businessweek планує експансію

Bloomberg Businessweek планує експансію

Bloomberg Businessweek планує експансіюДіловий американський журнал Businessweek, що належить медіакомпанії Bloomberg, має намір поліпшити позиції на ринку Великобританії і стати "по-справжньому глобальним брендом", збільшивши свій тираж в Європі і Азії на 80 тис номерів в тиждень. Про це повідомляє Press Gazette з посиланням на головреда видання Джоша Тірангейла.

Три роки тому журнал втратив більше 60 млн. доларів за рік і міг опинитися в одному ряду з іншими друкарськими виданнями, знищеними в результаті конкуренції і через економічну кризу.

Але в жовтні 2009 року медіагігант фінансової інформації Bloomberg придбав журнал за один долар і після перейменування в Bloomberg Businessweek видання демонструє ознаки відновлення.

Кількість співробітників знизилася з більш ніж 400 чоловік перед купівлею журналу компанією Bloomberg до 50 сьогодні. Але видання може розраховувати на агентську мережу Bloomberg по всьому світу, що складається з 2300 співробітників агентства.

Редактор Джон Тірангейл сказав Press Gazette що, коли він два з половиною роки тому взявся за журнал, йому поставили просте завдання: "Зробити класний журнал і класний сайт".

Він відмовився говорити в подробицях про цифри відвідуваності сайту і тиражі журналу, що продаються, але відзначив: "Наша відвідуваність продовжує рости, це більше не параболічне зростання і не зростання як у хокейної ключки... В кінці підписного періоду ми відчуваємо, що створюємо потік. У 2008-2009 люди не відновлювали підписку, але зараз цифри підписки ростуть".

"Ми маємо намір стати по-справжньому глобальним журналом ...Бізнесмени шикуються перед журналістами, коли йдеться про розуміння глобалізації".

Додатковий тираж дозволить довести загальний тираж журналу до 980 тис.

Тірангейл сказав, що ринок Великобританії "ключовий" для видання і підкреслив: "На ньому багато білих плям. Є люди, пишучі про Cіті, але не думаю, що вони пишуть про Сіті і розуміють бізнес за межами Сіті так, як це робимо ми".