Home Новини The New York Times запустила сайт на китайській мові

The New York Times запустила сайт на китайській мові

 The New York Times запустила сайт на китайській мовіCn.nytimes.com націлений на "освічених багатих громадян, жителів крупних міст" і публікуватиме близько 30 статей щодня з області світової політики, бізнесу і культури.

Редактор Джозеф Кан говорить в інтерв'ю Media Decoder, що близько двох третин контента перекладатиметься з газети і третина готуватиметься китайськими редакторами і місцевими журналістами-фрілансерами".

Сервери сайту працюватимуть за межами Китаю і із цього приводу Кан говорить, що "ми не створюємо його під запити китайського уряду, тому що не працюємо як китайська медіакомпанія". Такі газети як The Wall Street Journal і Financial Times вже мають сайти для Китаю і часом китайський уряд їх блокує. Сайт ВВС на китайській мові блокується постійно.

За словами директора по рекламі видання Дінайз Воррен, газета привертає як рекламодавців ряд виробників предметів розкоші (Salvatore Ferragamo, Cartier). Продажі реклами здійснюватимуться з Нью-Йорка, продажі по Італії і Китаю за допомогою агентства Cesanamedia.

Вона також сказала, що за доступ до контенту сайту з читачів не братимуть гроші. "Потенційно ми розглядаємо це питання", - сказала вона. "Нам доведеться надати цю можливість (безкоштовного доступу), щоб спочатку встати на ноги і розцвісти".