Home Новини Світовий футбол покажуть по FIFA-TV

Світовий футбол покажуть по FIFA-TV

Світовий футбол покажуть по FIFA-TVМіжнародна футбольна федерація (FIFA ) дебютувала на YouTube зі своїм каналом.

"Це зроблено для того, щоб зробити багатий контент федерації доступнішим для поклонників футболу", - повідомляється на сайті FIFA.

На каналі розміщуються спеціально підібрані матеріали з останніх змагань, включаючи чемпіонат світу по футболу в Південній Африці у 2010 році і чемпіонат світу серед жінок в Німеччині у 2011 році, профілі кращих гравців планети і нарізки з документальних фільмів,  а також програми FIFA Futbol Mundial  і 2014 Brazil monthly magazine.

Вміст оновлюватиметься на регулярній основі і доповнюватиметься контентом з інших ресурсів, а також відеоновинами і прямими ефірами з різних заходів.

"FIFA прагне співробітничати з футбольними уболівальниками, ділячись з ними контентом,  а для цього немає кращої платформи з погляду обхвату аудиторії, ніж YouTube. Ми хочемо забезпечити користувачів кращими моментами з історії чемпіонатів світу і також запрошуємо їх ділитися своїм контентом з нами", - наводяться слова президента організації Зеппа Блаттера на сайті організації.

Поки контент надається з архівів FIFA, але в організації сподіваються, що надалі вийде залучати контент, який генерують користувачі,  а також учасники FIFA.