Home Новини Телеканал Russia Today запустив додаток для телевізорів

Телеканал Russia Today запустив додаток для телевізорів

Телеканал Russia Today запустив додаток для телевізорівДодаток RT доступний в глобальному магазині LG apps TV. Завдяки цьому власники телевізорів останніх поколінь LG Smart TV можуть безкоштовно дивитися всі телеканали сімейства RT.

Для проглядання будь-якого з телеканалів сімейства RT на телевізорах LG Smart TV не вимагається ніяких додаткових налаштувань і дротів, потрібно лише підключити телевізор до інтернету і встановити додаток RT, який доступний в глобальному магазині LG apps TV.«Майбутнє телебачення в інтернеті, і технологія Smart TV яскраве тому підтвердження. Ми раді, що глядачі «розумних» телевізорів LG зможуть дивитися всі канали сімейства RT і не залежати від кабельних мереж і супутникових сигналів», - сказала головний редактор RT Маргарита Симоньян.

Крім цього, безкоштовні додатки RT доступні і на мобільних платформах, таких як IPhone, Blackberry, Android.

Компанія LG є одним з ключових гравців на світовому ринку Smart TV. Технологія Smart TV, заснована на інтеграції Інтернету в сучасні телевізори, дозволяє не тільки дивитися мовні телеканали, але і пропонує великий вибір нових розваг – від web-контенту до безмежної кількості додатків і сервісів. За підсумками 2011 року в Росії було продано більше мільйона "розумних" телевізорів, а в 2012 році, згідно з прогнозами, їх буде продано більше трьох мільйонів.

RT об'єднує в собі чотири інформаційні телеканали – RT на англійській, арабській, іспанській мовах, RT America – і документальний телеканал RTД. Віщання ведеться цілодобово із студій в Москві і Вашингтоні більш ніж в ста країнах світу, де аудиторія телеканалу перевищує 480 мільйонів глядачів. Ефір телеканалу також доступний на сайті RT.COM. RT став першим у світі новинним телеканалом, який подолав відмітку в півмільярда переглядів на Youtube. У 2010 році RT першим з російських каналів став фіналістом престижної телевізійної премії Emmy International Міжнародної академії телебачення в категорії «Новини».