Home Новини Замість газети "Шлях Кадирова" в Чечні випускатимуть новий ЗМІ

Замість газети "Шлях Кадирова" в Чечні випускатимуть новий ЗМІ

Адміністрація Ітум-Калінського району Чечні видаватиме газету "Ведучі" замість видання "Шлях Кадирова", яке було закрите після прес-конференції президента Росії, глава регіону Рамзан Кадиров цю ідею схвалив.

Газета "Шлях Кадирова", названа на честь першого президента Чечні Ахмата Кадирова, була закрита у четвер після прес-конференції Володимира Путіна.

В ході заходу кореспондентка газети поставила президенту питання, оголосивши назву газети, яка викликала бурхливу реакцію. Путін закликав журналістів до коректності, відзначивши, що газета названа на честь загиблого в результаті теракту Ахмата Кадирова.

Після прес-конференції нинішній президент Чечні Рамзан Кадиров заявив, що слід було заручитися згодою сім'ї на використання прізвища в назві газети. Рішення про закриття видання ухвалила адміністрація Ітум-Калінського району — засновник газети.

"Наскільки мені відомо, адміністрація Ітум-Калінського району у четвер ухвалила рішення видавати свою газету "Ведучі". Якщо встигнуть, перший номер вийде вже до Нового року або в перших числах січня. Уряд допомагатиме. А також фірма "Ведучі" і бізнесмен Руслан Байсаров забезпечать редакцію всім необхідним і створять журналістам хороші умови", — цитує Кадирова у п'ятницю сайт exploreinfo.net.

За словами Кадирова, в районі починається будівництво великого гірськолижного курорту "Ведучі", що повинно дати імпульс прискореному розвитку гірського краю.

"Газета дуже потрібна. Вона висвітлюватиме процеси проектування, будівництва курорту, забезпечення охорони тваринного і рослинного світу. Тем для газети багато, і їх вистачить надовго", — сказав Кадиров.

Глава регіону відзначив, що, швидше за все, незабаром з'явиться і журнал "Ведучі", при цьому він ще раз підкреслив, що "присвоєння раніше газеті імені Ахмата Кадирова без відома членів сім'ї було неетичним і некоректним".

 

Оновлено (24.12.2012 13:14)