Home Новини Затриманого журналіста «АіФ» пустили до Сірії

Затриманого журналіста «АіФ» пустили до Сірії

Кореспонденту газети «Аргументи і факти» Георгію Зотову дозволили в'їхати до Сірії. Про це 10 вересня повідомляється на сайті видання.

Як розповів Зотов, напередодні затриманий в аеропорту Дамаска, йому поставили візу і впустили в країну. Журналіст припустив, що рішення було ухвалено сірійською владою після «дзвінка від посольства Сірії в Росії». За словами Зотова, йому порадили не ображатися на керівництво Сірії, і навіть запропонували оплатити номер в готелі, де він провів ніч.

Про затримання Георгія Зотова в дамаскському аеропорту сайт «АіФ» повідомив 9 вересня. Стверджувалося, що Міністерство інформації підписало наказ про затримання журналіста, оскільки керівництво країни було незадоволене його статтями про події в Сірії, і, зокрема, тим, що Зотов публікував на сторінках газети коментарі сірійських опозиціонерів.

Згодом газета повідомила, що претензії до журналіста були пов'язані, зокрема, із статтею про російську допомогу Сірії, яка була опублікована влітку 2012 року.

Із слів Зотова сайт «АіФ» повідомив, що журналіста довго тримали у відділенні для затриманих, відмовляючи в питній воді. Повідомлялося також, що весь найближчий тиждень Зотову доведеться провести в аеропорту.

Вже вдень 10 вересня на сайті газети вийшла чергова публікація Георгія Зотова з Сірії — в статті розповідається, як країна готується до американського авіаудару.

Читайте також:
За границу с фотокамерой: о чем не стоит забывать?